Czy zgrubienie na dużym palcu może oznaczać haluksa?

Witam. Mam zgrubienie na dużym palcu lewej stopy, nie w typowym miejscu jak halluks. Co to może być?
Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ortopedy. Konieczna jest kliniczna ocena zmiany podczas wizyty.

Mgr Ewa Dyjecińska Podologia

Bardzo mało informacji. Mogą być to zmiany zwyrodnieniowe jeśli jest twarde oraz w miejscu końca kości, może to być kaszak, lub jakiś inny torbiel. To tak znikomym opisie, nie jestem nawet Pani doradzić do kogo z tym się udać.