Czy Zincas Forte mogę stosować codziennie bez przerwy?

Dzień dobry! Czy Zincas Forte mogę stosować codziennie bez przerwy? Jeśli nie po jakim czasie należy go odstawić i po jakim można ewentualnie do niego wrócić? Stosuję go na trądzik, a nie mam możliwości zapytać teraz o to swojego dermatologa. Chciałam się również dowiedzieć czy lek ten należy stosować z godziną przerwą od nabiału, ponieważ przekazane mi były różne opinie na ten temat. Dziękuję ślicznie za pomoc i pozdrawiam!

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę stosować ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza aż do ustąpienia dolegliwości. Dieta nie ma wpływu na stosowanie tego leku.