Czy zmiana mleka modyfikowanego z powodu płaczu dziecka jest dobrym wyborem?

Witam.Mam 3 tyg synka i od samego początku jest karmiony mlekiem modyfikowanym bebiko 1 teraz zmieniamy na bebilon gdyż syn przy jedzeniu często płakał i nie spokojnie jadł, czy to jest dobry wybór ??? mam jeszcze taki problem gdy płacze to później piszczy mu w gardełku i nie wiem czy to normalne,bardzo proszę o odpowiedz

Dobry wieczór,
Synek jest jeszcze bardzo maleńki i jego przewód pokarmowy jest jeszcze niedojrzały. W tym okresie dzieci miewają różne dolegliwości, które nie wpływają negatywnie na zdrowie dziecka. W dodatku zbyt częste modyfikacje sposobu karmienia, często przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego. Proponuję nie podejmować działań na własną rękę tylko skonsultować się z pediatrą.