Czy zmiana trybu życia może wpłynąć na opóźnienie okresu?

Mam 23 lata, od początku miesiąca zaczęłam żyć aktywnie (praktycznie co 2 dni siłownia) plus zdrowe odżywianie. Okres spóźnia mi się już 10 dni. Ciąża odpada. Czy zmiana trybu życia mogła na to wpłynąć? Zawsze było regularnie.. I ole jeszcze powinnam czekać?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, zmiana trybu życia jak najbardziej może zaburzyć miesiączkowanie, jeśli brak krwawienia będzie się przedłużał to proszę udać się do ginekologa