Czy zmiany w obrazie MRI głowy odpowiadające obszarom leukoarajozy mogą być skutkiem infekcji?
Czy zmiany w obrazie MRI głowy odpowiadające obszarom leukoarajozy moga być skutkiem infekcji. Doświadczony neurolog,ordynator neurologii,koordynator wojewódzki od spraw SM oglądając moje wyniki stwierdził,ze zmiany odpowiadają śladom po dawnej infekcji i ze nawet z pozoru banalne zakażenia moga powodować zmiany tego typu w mózgu. Przyrównał je do blizn na ciele po skaleczeniach. Czy to słuszne stwierdzenie?

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Zaufałbym opinii doświadczonego neurologa.