Czy zrobiony przeze mnie test ciążowy mógł się pomylić?

Dzien dobry .U mnie jest taka sytuacja.W srode 23.10 zrobilam test ciążowy.Wyszlo na nim że druga kreska byla widoczna tylko pod światło.nastepnego dnia bylam u lekarza zbadal mnie i stwierdzil na usg jest ok.Stwierdzil tez ze sluzowka wygladala na misiaczke.27.10 dostalam okres.Czy test mogl sie pomylic?Czy moglam byc w ciazy?

Lek. Paweł Szadkowski

Testy paskowe nie dają stuprocentowej pewności - test mógł się pomylić.