Czybtakie zaczerwienienie na piersiach może być kwestią źle dobranego biustonosza?

Witam, mam 52 lata, od roku na obu piersiach utrzymuje się zaczerwienienie, dodam, że nie mam innych objawów. Mam duży biust, czy może to być kwestia źle dobranego biustonosza?

witam szkoda że nie napisała dokładniej w jakiej lokalizacji są te zaczerwienienia, ogólnie mogą wynikać z źle dobranego biustonosza aczkolwiek jeśli to panią niepokoi to dobrze by było aby zbadał panią lekarz