Czyh taki wynik usg piersi to coś poważnego?

Dzień dobry. Zrobilam usg po którym lekarza napisał zaburzena architektoniki obrazowej piersi o wielkości 4mm... Czy to coś powaznego? Dodam ze zmiane bylo widac dopiero do maksymalnym przybliżeniu obrazu.. wcześniej zoatalo wybadane palcem. Bardzo prosze o odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem specjalizującym się w chorobach piersi.