Czym leczyć wysypkę w 14. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 14 tygodniu ciąży kilka dni temu dostałam wysypki na całym ciele, czuje sie z tym bardzo nie komfortowo ponieważ plamki są widoczne i bardzo swędzą, czy powinnam się martwić i do jakiego lekarza powinnam sie zgłosić?

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się do lekarza POZ i pokazać mu zmiany skórne. Należy koniecznie poinformować go o ciąży, aby dobrał odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam