Czym mogą być spowodowane takie napadowe dolegliwości?

Witam, od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości, nagle zaczyna boleć mnie głową mam uderzenia goraca, ucisk w gardle, mdlosci, dziwne uczucie w klatce piersiowej na samym środku i uczucie jakbym miała zaraz zemdleć. Badania krwi mam w porządku, jedynie w moczu wykryte szczawiany wapnia w dość dużej ilości. Objawy te przeważnie pojawiają się wieczorem lub nocy mniej więcej co 2 dni nawracają. Ostatnio po dosc ciezkiej nocy przez to z rana pojechalam do izby przyjec, (dzownilam na 112 w nocy, polecono mi zarzyc hydroksyzyne, po czasie objawy delikatnie ustaly i zasnelam) ekg w porzadku podobno "ksiazkowe", cisnienie tez mialam dobre. Nawet nie wiem do jakiego konkretnie lekarza się z tym wybrać, czym może być to spowodowane?
KOBIETA, 23 LAT 4 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej z krwi i obrazowej.

Szkoda, że nie napisała Pani jakiej wartości wykryto w badaniu moczu szczawiany wapnia warto temu się przyjrzeć w diagnostyce a szczególnie w badaniu dobowej zbiórki moczu.

Opisane objawy mogą mieć związek na tle nerwicowym, zaburzeń lękowych lub depresją a więc zachęcam do konsultacji z dobrym psychologiem klinicznym aby ocenił objawy.

Przed udaniem się do psychologa proszę udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego aby ocenił Pani objawy w trakcie badania fizykalnego wykluczające schorzeń sercowo naczyniowe oraz ocenę diagnostyki badania mocz aby zlecić odpowiednią diagnostykę która da odpowiedź co jest powodem takiego podwyższonego wyniku.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów lecz udać się do lekarza który który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie fizykalne które pozwoli na odpowiednią diagnostykę ewentualnie konsultacje odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam

Mariusz Bek