Czym mogą być spowodowane takie skurcze łydki?

Witam miesiąc temu w nocy słabal mnie Skórcz łydki ból był przez 3 dni po czym przeszło po miesiącu po większym wysiłku ból powrócił wraz z zaczerwenionym miejscem. Co może być tego spowodowane?
KOBIETA, 31 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisany objaw może mieć wiele przyczyn aby poznać wystarczy przed wizytą u swojego lekarza pierwszego kontaktu wykonać podstawową diagnostykę z krwi-morfologia z rozmazem, lipidogram, glukoza, potas, sód, magnez, wapń. Z wynikami udać się na wizytę stacjonarną na której lekarz przeprowadzi dokładny wywiad oraz badanie fizykalne oraz oceni objawy kliniczne zleci odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam