Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym mogę złagodzić te dolegliwości na tle nerwicowym?

Mam silna nerwicę, która objawia się strasznym świstem w uszach i uciskiem w głowie. Dlaczego po lekach SSRI dolegliwości się bardzo nasilają? Ostatnio zażywałam duloksetynę i po 4 miesiącach w uzgodnieniu z lekarką odstawiłam, bo pojawiły sie świądy skóry. Ale dolegliwości nasiliły sie i trzymają. Uniemozliwia mi to n ormalne funkcjonowanie. Juz przed 10 laty przepisywano mi te preparaty (citabax, fevarin) i po nich nastepowały silne ataki tych świstów (nie do wytrzymania). Czym mogę złagodzic te dolegliwości? Czy jest jakies wyjście dla mnie?
KOBIETA, 62 LAT 2 tygodnie temu

Rozpoznanie nerwicy

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy