Czym może być spowodowana taka nagła zmiana w zachowaniu?

Witam. Mam od dwóch lat stwierdzone zab osobowości BNO, depresję i zaburzenia lękowe. Od paru miesięcy nie jestem w stanie jeździć samochodem, komunikacją miejską ani chodzić długo sam bo dostaje ataków paniki i czuję jakby miał mi puścić pęcherz przez co bardziej się "nakręcam". Lekarz powiedział mi parę dni temu że nie potrafi mi pomóc bo próbowaliśmy już wszystkiego (SSRI, benzodiazepiny, ketrel, stabilizatory nastroju, hydroksyzyna itd.) Badany byłem przez urologa, miałem rentgen kręgosłupa i miednicy i wszystko niby w porządku. Czym może być spowodowana nagła taka reakcja na "życie codzienne?" Wcześniej byłem duszą towarzystwa, uwielbiałem chodzić na spacery, a jazda busem była dla mnie najlepszą częścią dnia, a w jednym momencie, dosłownie nagle wszystko odwróciło się o 180 stopni.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 10 miesięcy temu

Kuriozalnie brzmi Pana stwierdzenie, że "próbowaliśmy już wszystkiego". Ilość możliwych oddziaływań jest nieograniczona. Mogą to być leki, inne środki "biologiczne" i oddziaływania psychologiczne (psychoterapie różnego rodzaju). Prócz tego poszukiwanie przyczyn i samo leczenie wymaga czasu. Szczególnie w zaburzeniach osobowości.

A może sam Pan znajdzie przeżycia lub wydarzenia, które zapoczątkowały te tarapaty? Co sam Pan robił, do koga Pan zwracał się po pomoc w trudnych sytuacjach życiowych? Jakie były rezultaty tych starań? W 21 roku życia nie dysponujemy jeszcze pełną gamą mechanizmów obronnych. Młodość jest trudnym okresem w życiu!

Może nie jest Pan w stanie zawierzyć nikomu i to nie tylko w sprawach zdrowia? Jaki uczucia wywołują u Pana opisane pożycia? Złość, żal, pretensja, obarczanie innych winą z to co Pana spotyka, bezradność? Niemoc? Smutek? I co Pan robi z tymi uczuciami?

Proponuję nie mnożyć badań a odszukać psychiatrę lub psychologa, któremu może Pan zaufać.

Jestem pewien, że można Panu pomóc.