Czym może być spowodowane drganie powieki?

Oko lewe mi mruga samo czym to może być spowodowane i jak poradzić sobie z tym problemem? słyszałem,że to na tle nerwowym.

Źródła mogą być róźne - zarówno na tle somatycznym (np. brak pewnych minerałów - magnezu, potasu; uszkodzenie nerwu), jak i psychologicznym (nie radzenie sobie ze stresem, nerwica, zaburzenia lękowe, zaburzenia organiczne). Niestety bez osobistej wizyty trudno jest cokolwiek doradzić. Polecam udać się najpierw do lekarza POZ, który skieruje Pana na wykonanie konkretnych badań specjalistycznych. Gdy wyniki nie wskażą żadnego podłoża fizjologicznego - wtedy proszę zgłosić się na spotkanie z psychologiem i z nim omówi problem. Powodzenia!