Czym może być spowodowane drżenie mięśni i rąk?

od jakiegos czasu drża mi miesnie w różnych miejscach a takze w nocy dretwieja mi rece.Od dwóch miesiecy Biore potas i magnez ale dalej to samo badania na magnez i potas w normie.Prosze o jakas porade czym to moze byc zpowodowanie i jak temu zapobiec DZiekuje pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Witam, drżenia mięśni mogą być spowodowane również niedoborem wapnia (tężyczka). Najlepiej byłoby, gdyby udał się Pan do lekarza POZ, który w razie potrzeby zleci wszystkie badania i zinterpretuje ich wyniki. Pozdrawiam