Czym może być spowodowane opóźnienie okresu?

Okres powinnam dostać tydzień temu. To juz 41 dzień cyklu, odczuwam ból podbrzusza jakbym miała dostać okres lecz jednak wciąż go nie ma... z pochwy mam białe gęste upławy, robiłam wczoraj test ciążowy i wyszedł negatywnie, zawsze z chłopakiem dbamy o bezpieczeństwo i to niemożliwe żebym była w ciąży, do tej pory cykle miałam regularne... czym może być spodowane to opóźnienie?

Lek. Paweł Szadkowski

W Pani wieku nieregularne cykle nie są zazwyczaj niczym niepokojącym.