Czym może być spowodowane stałe tworzenie się torbieli?

Witam. Staramy się z mężem o kolejne dziecko.W październiku 2014 poroniłam w 14 tygodniu.Obecnie mam za niski progesteron i biorę duphaston od 16 dnia cyklu przez 10 dni. Mimo tego nie zachodzę w kolejną ciaże, tylko ciągle tworzą mi się torbiele krwotoczne. Czym może być spowodowane to stałe tworzenie się torbieli?

Małgorzata Panek

Może być to związane z zaburzeniami hormonalnymi lub endometriozą. Proszę udać się do ginekologa. Zaleci Pani odpowiednie badania.
Pozdrawiam