Czym może być spowodowane takie lekkie krwawienie?

Witam. Mam pytanie odnosnie krwawienia. Krwawienie mialam lekkie. Do okresu zostalo mi okolo 17 dni i pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego ze dzis zauwazylam lekkie krwawienie. Czym to moze byc spowodowane gdyz pierwszy raz takie cos mi sie przydarzylo?

Szanowna Pani, czasami takie krwawienia międzymiesiączkowe występują, szczególnie w młodym wieku, myślę że nie ma powodu do niepokoju