Czym może być spowodowany taki wynik TK?

Witam, w opisie tk: znacznie powiększony ogon trzustki do 40mm. Do dalszej diagnostyki. Lekarz mówi ze taka sytuacja może mieć miejsce gdyż jestem 6 miesiecy po porodzie i być może narządy nie wróciły do swoich rozmiarów. Nie mam żadnych innych objawów, taki obraz wyszedł przy okazji badania płuc. Czym to może być spowodowane?

Szanowna Pani, przychylam się do opinii lekarza, tym bardziej że nie prezentuje Pani żadnych objawów