Czym może być spowodowany ten stan u mamy?

Witam mama przeszla operacje usuniecia oponiaka mózgu 4 dni temu , operacja trwala 11 godzin , mama po wybudzeniu byla swiadoma , pamietala wszystko , nawet rozmawiala ze mna przez telefon i wszystko bylo ok . Po 4 dniach od operacji mama zaczela ja by gadac od rzeczy, majaczyc , mam wrazenie ze momentami gubi sens rozmowy , gdy ja zapytam o cos istotnego to jest swiadoma ze jestem jej synem ze mamy rok 2020 itp , strasznie mnie martwi to majaczenie, gubienie wątku ,moje pytanie to czym ten stan moze byc spowodowany ? Czy jest on przejsciowy? Czy silna narkoza mogla miec wplyw na takie zachowania? Prosze o pomoc

Witam, w pełni rozumiem Pana troskę i niepokoje, jednak nie mogę ocenić i prognozować stanu Pana mamy nie widząc jej i nie znając wszystkich faktów. Proponuję i namawiam Pana do kontaktu z lekarzem prowadzącym leczenie szpitalne.