Czym można zarazić się poprzez stosunek seksualny?

Dzieńdobry. Mam pewien problem. Wstydzę się o nim mówić . Spałem z 4 kobietami w różnych odstępach czasowych. Nie zabezpieczałem się i teraz mam różne lęki. Mogłem się zarazić ? jakie to mogą być choroby i objawy ? Od ponad 2tyg jestem bardzo spiący i nie do życia. Słyszałem że podczas stosunku szansa na zarażenie to 10% prawda ? Kobiety były starsze .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka wartość liczbowa to dana bardzo nie pewna. Oczywiście zarazić się można. Mogą to być np grzybice, infekcje wirusowe lub bakteryjne. Najczęściej pojawiają się objawy: świąd, zaczerwienienia i pieczenie.