Czym najszybciej uspokoić kaszel?

Witam,od 3 dni jestem przeziębiona,nie mam gorączki ,byłam u lekarza dostałam Neosine forte,pije febrisan,i syrop prawoślazowy,ponieważ bardzo miałam kaszel mokry.Teraz już nie jest taki mokry ale całą noc mam kaszel i cały dzień,nie mam migdałów wiec drapie mnie w gardle i mam podrażnioną okropnie krtań,nie umiem wytrzymać z kaszlem w nocy i dzień,w domu mam acodin w tabletkach,które brałam wczesniej jak byłam chora,czy mogę go zażyć? czym uspokoję ten kaszel?Prosze o szybki kontakt

Małgorzata Panek

Acodin jest wskazany przy suchym , męczącym kaszlu. Zażyty przy zalegającej wydzielinie może doprowadzić do zalegania jej w drogach oddechowych, a w konsekwencji nadkażenia bakteryjnego.
W razie nasilenia się objawów proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam