Czym objawia się alergia na białko mleka krowiego?

Witam chciałam się dowiedzieć jak się objawia alergia na białko mleka krowiego? ... moje dziecko ma prawie 3 miesiące i od urodzenia jest na sztucznym mleku. Problemy pokarmowe są od początku i do tego dostał wysypkę na całym ciele. pozdrawiam

Małgorzata Panek

Alergia na białko mleka krowiego może objawiać się zarówno zmianami skórnymi jak i alergią pokarmową - wymiotami, biegunką. W przypadku potwierdzenia alergii przez lekarza konieczna będzie zmiana mieszanki mlecznej na mieszankę elementarną.
Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam

 Lek. MaĹgorzata Panek

Wysypka skórna w okolicy brzucha, bóle brzuszka niedługo po zjedzeniu, śluz w stolcu. Kupy zdrowego dziecka powinny wyglądać jak musztarda francuska;)(przepraszam, ale to dobre porównanie), proszę zmienić mleko. Jeżeli chciałaby Pani poradzić się które mleko to proszę napisać jakie Pani używa obecnie i napisać do mnie. Mam trójkę dzieci i z mlekami wszelakimi jestem za pan brat;) pozdrawiam:) sylwia.ogrodowczyk@dbamodiete.pl (ps. usługa bezpłatna;) )