Czym objawia się nerwica serca?

mam 31 lat.3 tyg.temu,dzien przed okresem-cisnienie 154/117 puls 127 i tak 24 h.gdy dostalam okres wszystko minelo samo.po 2 tygodniach znowu puls szybki cisnienie w normie,ciagle poddenerwowanie.U kardiologa stwierdozno szybkii puls poza tym serce zdrowe.dostałam concor cor na uspokojenie serca.cały wrzesien nerwy i stres.chore dziecko,brak snu.przedszkole i brak bracy.zaczynam prace od listopada po 1,5 ra rocznej przerwie.czy to nerwica serca?czy powinnam isc do psychologa?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza