Czym spowodowane jest krwawienie po miesiączce?

Witam biore tabletki antykoncepcyjne od kilku miesiecy zawsze miałam okres regularnie po 28 dniach trwał ok 3 dni ostatnio jednak po standardowych 3 dniach dostalałam znowu krwawienia (Jakis dzien przerwy ) nie wiem dlaczego i czym jest to spowodowane ? Prosze o pomoc !
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam !
Długość krwawienia miesiączkowego czasem może się zmieniać i nie jest to nic niepokojącego. Jeżeli intensywność tego krwawienia będzie bardzo duża i/lub pojawią się silne dolegliwości bólowe koniecznie proszę się udać do ginekologa.