Czyn to może zaszkodzić mojemu dziecku?

Witam jestem aktualnie w 17 tyg ciąży , z powodu całodziennych nudnośći ,które niestety trwaja do teraz i niekiedy kończą się wymiotami ,mój ginekolog w 10 tyg ciąży zapisał mi lek o nazwie "Hydroxyzinum vp 10mg" biorę od 10 tyg po jednej dziennie , proszę mi napisać czy zaszkodzi to mojemu dziecku ? jaki ma wpływ na płód ? czy nie zaburzy to jego prawidłowego rozwoju ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jęli ginekolog ją zapisał to pewnie uznał, że jest więcej korzyści że stosowania tego leku.