Data ostatniej miesiączki a poród

witam byłam wczoraj ulekarza a dzisiaj naszly mnie watpliwosci czy sie nie pomylilam z data ostatniej miesiaczki?wedlug badania jednego termin porodu mam na 27,01 2015 a wedlug innego badania termin mam na 3,02 ,2015 .wydaje mi sie ze podalam zly termin ostatniej miesiaczki 20,04,2014. mam watpliwosci wczoraj wykazalo na usg ze to 17 tydzien koncowka 4 miesiaca.nie wiem co robic niechce zaszkodzic sobie a tym bardziej dzecku. co robic????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma to większego znaczenia gdyż data porodu będzie modyfikowana na podstawie kolejnych badań usg.