Data porodu a data poczęcia

dzidobry mam taki pytamie jak mialam ostatni dzien miesiaczki 11.05 a termin porodu na 14.02.2014 to kiedy zaszlam wcioze czy mozna to odliczyc w jakim dniu
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pani regularne cykle np 28 dniowe to zapłodnienie może nastąpić po wystąpieniu owulacji, która to pojawia się po 14 dniach licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.