Dawkowanie Zentel 400 mg/20 ml

Byłem dzisiaj u lekarza . Przepisał mi zentel 400mg/20ml. Co ile powinienem brać kolejne dawki. Przepisano mi 3 takie dawki. Co tydzień kolejna?

W przypadkach podejrzewanego lub potwierdzonego zarażenia węgorkiem jelitowyn lub tasiemcem stosuje się 20 ml zawiesiny raz na dobę, przez trzy kolejne dni.
Jeśli pacjent nie został wyleczony, wskazane jest przeprowadzenie ponownej kuracji po upływie trzech tygodni.