Delikatne okołooskrzelowe zagęszczenia zapalne w polu przysercowym
Witam Od kilku miesięcy kulkę mnie w mostku, mam skoki ciśnienia. Zrobiłam Rtg klatki piersiowej: delikatne okooloskrzekowe zageszczenia zapalne w polu przysercowym prawym, obustronnie akcentacja naczyniowa cienia wnek, wymiar poprzeczny serca w normie. Robiłam tez morgologie, wyszła anemia. Proszę o interpretacje tego Rtg. Jeśli wymaga leczenia to jakiego specjalisty. Pozdrawiam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane ze zmianami pozapalanymi. W tej sytuacji warto jeszcze wykonać gastroskopie.