Delikatne zaczerwienienie na skórze penisa

Witam mam delikatne zaczerwienienie na skórze penisa w górnej przedniej części troszkę przypominająca krostke bardziej wyglada to jak otarcie skory delikatne pieczenie dodam za mam to od czasu uprawnienia stosunku z nieznajoma jakies 7 tyg temu z zabezpieczeniem nie przeszkadza mi to wogóle tylko martwi mnie czy to nie jest jakies zakażenie czy to otarcie sie z czasem zagoi co najlepiej z tym robić bo jak to jakies zakażenie to niechce kogoś zarazac
ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Aby dowiedzieć się czy to zakażenie konieczna jest bezpośrednia konsultacja lekarska. Jeżeli występuje świąd i zaczerwienienie może to wskazywac na infekcję grzybiczą.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
proponuję:
1. okłady z borasolu 2xdziennie po 15 minut
2. clotrimazol 2xdziennie
3. tribiotic 1xdziennie
jeśli objawy nie ustąpią po 10 dniach przyda się ocena dermatologa.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty