Delikatne zaczerwienienie na skórze penisa

Witam mam delikatne zaczerwienienie na skórze penisa w górnej przedniej części troszkę przypominająca krostke bardziej wyglada to jak otarcie skory delikatne pieczenie dodam za mam to od czasu uprawnienia stosunku z nieznajoma jakies 7 tyg temu z zabezpieczeniem nie przeszkadza mi to wogóle tylko martwi mnie czy to nie jest jakies zakażenie czy to otarcie sie z czasem zagoi co najlepiej z tym robić bo jak to jakies zakażenie to niechce kogoś zarazac
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby dowiedzieć się czy to zakażenie konieczna jest bezpośrednia konsultacja lekarska. Jeżeli występuje świąd i zaczerwienienie może to wskazywac na infekcję grzybiczą.

Witam,
proponuję:
1. okłady z borasolu 2xdziennie po 15 minut
2. clotrimazol 2xdziennie
3. tribiotic 1xdziennie
jeśli objawy nie ustąpią po 10 dniach przyda się ocena dermatologa.
Pozdrawiam