Delikatne zawroty głowy, uczucie zeza, napady duszności

witam.od dłuższego czasu posiadam jakby delikatne stałe zawroty głowy a bardziej uczucie zeza.jest to stałe,do tego napady duszności,gorąca za chwile zimna.ból oczu,opuchniete policzki pod oczami,złe samopoczucie,kłucie w okolicy serca,uczucie powiekszonego narządu w okolicy lewego żebra,serca,przybranie wagi po rzuceniu palenia 30 kg w pół roku,ucisk w skroniach,częste bóle głowy z przodu,

Objawy bardzo liczne -na początek wizyta u lekarza rodzinnego oraz badania diagnostyczne według jego zaleceń.
On też pokieruje dalsza konieczną specjalistyczną diagnostyką -neurolog ? ,ginekolog ?)

Pozdrawiam