Delikatny obrzęk na jednej z łydek

Dzień dobry, od jakiegoś czasu bolały mnie łydki, poszłam do lekarza, który zalecił brać magnez. Ból ustąpił, teraz jest minimalny, występuje od czasu do czasu, ale zauważyłam delikatny obrzęk na jednej z łydek. Czy to może być zator? Podkreślam, że nogi prawie w ogóle już nie bolą. Tydzień temu zmagałam się z grypą, teraz pozostały już tylko resztki kaszlu. Proszę o odpowiedź. Mam się niepokoić? Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę pokazać obrzęk nogi lekarzowi rodzinnemu. Może być to zakrzepowe zapalenie żył lub tkanki podskórnej.
Pozdrawiam