Depilacja laserowa nóg i okolic bikini

na jak długo skuteczny jest zabieg depilacji laserowej okolic bikini i nóg?
ponad rok temu

Witam,

dobrze przeprowadzony, odpowiednim sprzetem i na zabarwionych ciemno włosach (np Laser Light Sheer) - teoretycznie na zawsze. W praktyce jednak odrastają pojedyńcze włoski, które usuwa się tradycyjnymi metodami depilacyjnymi.

Z poważaniem

Witam zabieg depilacji laserowej jest jak najbardziej skuteczny, aby mógł być wykonany warunkiem koniecznym jest ciemny kolor włosów. Należy wykonać serię zabiegów aby efekty były skuteczne.Na jak długo wystarcza zabieg to jest bardzo indywidualna sprawa. Zazwyczaj zabieg powtarza się raz w roku i starcza w zależności od rodzaju włosa na 7-10lat.