Depilacja meszka na twarzy

Witam, mam 26 lat i zauważyłam już 3 miesiące temu że meszek na twarzy mi urósł, głównie na policzkach i brodzie, mam taki mniejszy i ten taki odstający dłuższy, i na nosie też mam taki mały meszek i na policzkach pod oczami też jest czy to normalne? Proszę o radę bo nie wiem czy to depilować?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to wynik wahań hormonalnych. Nie zawsze jednak oznacza to patologię.