Depresja a brak odczuwania przyjemności u 25-letniej osoby

Witam. Czy ktoś coś poleci? mam 25 lat, choruje na depresje od wczesnego dzieciństwa i z roku na rok choroba postępuje. Leczylem się wieloma lekami antydepresyjnymi natomiast żaden z nich nie przyniósł odpowiednich skutków na objawy które u mnie występują, którymi są niemożność odczuwania przyjemności, słaba pamięć, otępienie, zawroty i bóle głowy, nieustanne odczuwanie stresu i niepokoju, uczucie pieczenia w głowie, brak energii, uczucie paraliżu mózgu i twarzy podczas smiania się.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.