Depresja, anosmia, problemy z libido i erekcją

Depresja, anosmia, problemy z libido i erekcją. Witam na początku 2013 roku sraciłem węch i smak. Do końca roku 2013 roku wszystko z libido i erekcją było w normie. Na początku 2014 roku mój nastrój znacznie sie pogorszył i stwierdzono u mnie depresje ze stanami lękowymi. Od tego czasu moje libido jest praktycznie na zerowym poziomie, a erekcja pojawia sie sporadycznie. Przyjmuje lek antydepresyjny Andepin. Czy ten stan jest związany z depresją czy przyczyną braku popędu jest anosmia ?

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej Pana stan związany jest z depresją, a dodatkowo przyjmowany lek p.depresyjny wpływa na libido/zab.erekcji.
Stąd najlepiej jak porozmawia Pan z własnym lekarzem prowadzącym, który może wprowadzić dodatkowe leki bądź zmienić już istniejące.