Depresja i brak chęci do życia

Witam Mam 29 lat. Ostatnio zjadłem kilkanaście tabletek klonazepam i wyladowalem wbrew własnej woli w szpitaLu psychiatrycznym. Mam depresję brak chęci do życia itd. Lekarzom nie ufam bo robią wszystko na odpieprz. Mam już dość jestem tylko ciezarem. Biorę tabletki nasenne i na uspokojenie ale nic nie pomaga i to w dużych dawkach. Z domu nie wychodzę bo boję sie ludzi że zemdleje lub coś takiego. Mało sypiam a inni tylko mi mówią że wspolczuja a nie wiedzą jak ją się czyje. Proszę o jakieś rady

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry!

Przykro mi, że choroba, na którą Pan cierpi - depresja - jest obecnie na tak ciężkim i trudnym dla Pana etapie.
Właściwą drogą jest kontynuowanie leczenia psychiatrycznego, kolejne próby właściwego doboru leków, aby były one możliwie najbardziej skuteczne - a także nawiązanie stałego kontaktu z psychologiem i podjęcie psychoterapii, czy to indywidualnej czy grupowej.

Pozdrawiam!