Depresja i brak sił po odstawieniu sterydów

Witam Nie mam zamiaru owinąć w bawełnę. Uzaleznilem się od przyjmowania sterydow (testosteron). Na początku miał być cykl na nabranie masy mięśniowej (3 mies). Aktualnie jestem po 13 miesiącach domiesniowych iniekcji testosteronu (aktualnie 100mg co 5dni). Jakiś czas temu próbowałem przestać i ppddalem się po około 20 dniach od ostatniej iniekcji (zupełne wyczerpanie, brak sił, motywacji, depresja). Jeśli oddam się w ręce endokrynologa, mogę liczyć na L4? nie wyobrażam sobie przeżyć, pracując..

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i podjąć stosowne leczenie.
A czy dostanie Pan L4 zależy to tylko i wyłącznie od oceny danego lekarza.