Depresja i brak zadowolenia z życia

nic mi sie nieudaje wrobocie wszyscy stosuja mobbing nie chce rano wstac i isc do tego syfu.rodzina przypomina sobie omnie jak potrzebuja cos wiecznie wyzywaja od grubych swin niewazne czy waze 40 kilo czy 70. moj facet kocha mnie ale brak mi milosci zrozumienia . chce sie schowac wciemny kat iplakac nieradze sobie ztym zyciem jestem tylko ciezarem dla mojeg faceta po co ja sie urodzilam zeby same przykrosci mnie spotykaly jak zdechne to bede miala spokoj niemam sil walczyc zcalym zyciem :((((((

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę lub lekarza psychiatrę, którzy po zbadaniu, określą dla Pani najlepszą metodę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

Dobry terapeuta może pomóc lepiej niż ktokolwiek inny. Przydałaby się terapia nie tylko dla Pani lecz również dla z pani męża.

Uważam, że problem należałoby naświetlić z różnych perspektyw i zastosować odpowiednią terapię indywidualną oraz rodzinną. Element rodziny jest tutaj niezbędny.

Pozdrawiam serdecznie.