Depresja i lęk przed utratą pracy po zwolnieniu

Mam problem:7 lat temu straciłam pracę, byłam zdyskryminowana jako kobieta.Szef wziął mężczyznę na moje miejsce.Mam nową pracę, dobre warunki, ale nie mogę pogodzić się z tamtą krzywdą.Mam depresję, biorę leki,pojawiają się coraz to nowe choroby:skóry,żoładka...Co mam zrobić,żeby nie bać się kolejnej utraty pracy i żyć normalnie wśród ludzi mi życzliwych?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Dzień dobry, trudno udzielić pani jednej prostej porady. Myślę, że warto się przyjrzeć razem ze specjalistą skąd się biorą pani obecne lęki, dlaczego wciąż myśli pani intensywnie o sytuacji, która wydarzyła się 7 lat temu. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą. Pozdrawiam.