Depresja i nadużywanie alkoholu

Witam . Mam taki problem mam 27 lat i dopadła mnie totalna depresja wraz z nadużywaniem alkoholu.Problem robi się coraz większy .Mieszkam w okolicach Wejherowa. Co mam robić ? Prosze pomóżcie !

Mężczyźni bardzo często "zapijają" problemy, co niestety, nie jest dobrym rozwiązaniem. Z Pana wypowiedzi nie mogę zbyt wiele wywnioskować, dlatego polecam udanie się do psychologa zanim problem i uzależnienie wymkną się spod kontroli (skoro szuka Pan pomocy i ma świadomość zaistniałej sytuacji, to nie jest jeszcze za późno). Specjalista pomoże Panu uporać się zarówno z depresją jak i uzależnieniem.

Witam serdecznie,
W sytuacji, którą Pan opisuje, konieczna staje się pomoc specjalisty. Bardzo ważne jest to, iż jest Pan świadomy tego, że dzieje się coś niepokojącego i szuka Pan pomocy. To duży krok w stronę polepszenia funkcjonowania.
Aby mógł Pan polepszyć swoje funkcjonowanie zalecam udanie się do psychoterapeuty.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska