Depresja i nerwica i lek antydepresyjny

Dzień dobry. Stwierdzono u mnie depresję i nerwicę 2 mies.temu. Ciągle mam bóle głowy typu uciskającej obręczy z tył głowy,lekkie zawroty głowy (psychogenne?),drgania mięsni od 2 tyg.Biorę antydepresant Citabax 20 od 8 tyg. Byłam z tym też u neurologa i przepisał Zomiren na uspokojenie,ale nie przepisał nic na bóle głowy,powiedział ze po Zomirenie powinny ustąpić.Elektrolity i morfologię mam w normie.Neurologicznie też wszystko ok. Czy powinnam zmienić antydepresant na inny? Proszę o poradę.

Dzień dobry,

Powinna Pani leczyć się u jednej osoby i to u lekarza psychiatry, a nie neurologa.
Ponadto, w przypadku zaburzeń lękowych podstawową metodą leczenia jest psychoterapia - do podjęcia której namawiam.

powinna isc Pani na terapie.same leki nie wylecza.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza