Depresja i nerwica spowodowane przez kompleksy

Co mam robić jeśli mam dużą depresje-nerwice spowodowaną przez negatywny odbiór swojej twarzy i kompleksy.Nic mnie nie cieszy.Prawie cały dzień myślę ,jaki jestem ohydny.Przeglądam się w lustrach i chce mi się płakać ale nie mogę płakać.Nic nie mogę robić przez to:(.Do tego duże myśli samobójcze.Oczywiście leczę się na fobie społeczną.A antydepresanty leczą u mnie depresje ale pobudzają negatywną opinie o sobie;(

Warto rozpocząć psychoterapię. Pozwoli ona na zmianę w myśleniu o sobie, przeżywaniu siebie i swoich mocnych stron. Jest to konieczne, szczególnie jeśli chce Pan trwałej zmiany i poprawy.