Depresja i potrzeba konsultacji psychiatry

Witam mam pytanie odnosnie psychiatry.potrzebuje skonsultowac sie z lekarzem jakims ktory by mi pomogl wyjsc z depresji.gdziekolwiek ide to terminy sa roczne.opisze po krotce ze nie radze sobie z zyciem.klopoty finansowe nie zrozumienie u meza brak akceptacji jego,brak pracy powoduje ze nie spie po nocach,jestem placzliwa nic mnie nie cieszy.jedyne co mnie trzyma przy zyciu to corka. Dlatego dla niej chce walczyc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Zaleci odpowiednie postępowanie. I szybciej się Pani na pewno dostanie niż do psychiatry