Depresja i próby samobójcze a starania o rentę

witam mam 39 lat i choruje na depresje kilka lat temu mialem nawet proby samobujcze nie moge sie odnalesc juz w zadnej pracy biore duzo lekow zwlaszcza na noc nie wiem czy moge sprobowac starac sie o rente moze w ten sposob moglbym miec mniej nerwow ze nie mam jak zapewnic rodzinie jedzenia aha psychiatra do ktorego chodze probowal mnie namowic na leczenie do zakladu zamknietego ale ja niestety odmowilem nie dal bym rady wytrzymac dlozej niz 1 moze 2 dni nie widzac dzieci

Dzień dobry,

Pisze Pan, że chce zapewnić byt rodzinie i jednocześnie nie przyjmuje proponowanej pomocy od lekarza psychiatry, która to Panu umożliwi.
Może warto zaufać lekarzowi ?
Również może Pan rozważyć podjęcie psychoterapii, jeżeli dotychczas nie podjął się Pan i takiej formy leczenia.