Depresja i rozstanie z narzeczonym

Witam. Od dwoch lat podejrzewalam u siebie depresje, czesto miewalam objawy tej choroby ale nie zdecydowalam sie na leczenie. Dwa miesiace temu zostawil mnie narzeczony,bylo to dla mnie takim szokiem ze od tego momentu nie moge normalnie funkcjonowac, samookaleczam sie i mam mysli samobojcze, nie moge spac. Od miesiaca biore seronil i mam takie obrzydzenie do jedzenia ze nie jestem w stanie nic w siebie wmusic. Jestem coraz slabsza, dziennie zjem moze jedna czy dwie kanapki i nic wiecej.Co robic

Witaj !
Jeśli bierze pani seronil to podejrzewam ,że była pani u psychiatry Proszę skontaktować się osobiście jak najszybciej z psychologiem , terapeutą , który przepracuje z pnia problemy. Proszę nie zwlekać . Pozdrawiam