Depresja i znęcanie psychiczne w rodzinie

Moja mam popadła w depresję, tata znęca się nad nią psychicznie ponieważ mama chciała rozwodu bo już z nim nie wytrzymywała. Ojciec posunął się do tego że mama straciła przez niego pracę i teraz nie jest w stanie wziąć rozwodu, bo nie ma pracy i mojego młodszego brata (8lat) sąd by jej nie dał bo nie utrzymała by go. Wyprowadziła się do mojej siostry.. dzis była na pogotowiu bo nerwowo juz nie wytrzymuje. Ojciec ciągle jej wmawia ze to jej wina itd.. Proszę o pomoc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza