Depresja lękowa i leczenie na oddziale dziennym

Mam zdiagnozowaną depresję lekową. Lekarz zaproponował mi pobyt na oddziale dziennym, ja jednak nie jestem do końca przekonany co do takiego leczenia - mam złe doświadczenia związane z leczeniem w szpitalu psychiatrycznym. Czy muszę się godzić na taki pobyt? Z jakich innych form leczenia mogę skorzystać? Najbardziej pasowałoby mi terapia indywidualna w prywatnym gabinecie.

Oczywiście może Pan tez skorzystać z psychoterapii indywidualnej- jest to od 1-2 h tygodniowo.