Depresja maskowana u 29-latka

Dzień dobry. choruje od 10 lat na depresje maskowaną która objawia się bólami barków ple ców oraz stawów. lekarz zmienił mi ostatnio leki i bóle powróciły i się nasiliły musiałem zminić sulpiryt na inny lek ponieważ brałek go kilka lat i nie mogłem dłużej znieść pogorszenia się pamięci nadmiernej senności i braku ochoty na seks. Boję się że inne leki mi nie pomogą ;(

Witam,
Jest Pan bardzo młodym człowiekiem. Moim zdaniem szkoda zdrowia i czasu na rozpatrywanie jaki lek może pomóc. Proponowałabym zmianę żywienia na wegetariańskie z przewagą ciepłych zup rano oraz poświęcenia większej uwagi na ruch czyli chodzenie, bieganie, pływanie, siłownia, rower i jeszcze inne aktywności sportowe. Wyjście do ludzi, do kolegów, koleżanek, nawiązanie kontaktów z dalszą i bliższą rodziną - po prostu inne nastawienie do życia i świata z przewagą myśli o radości i szczęściu. A bazą jest Pana młody wiek.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl